Новини - Згурівська районна рада - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Новини

ПРО ВИПЛАТУ ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ!


Згурівський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 251 від 01.04.2020 року «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році»  23 квітня 2020 року по Згурівському району було профінансовано кошти в сумі 5068883 грн. в повному обсязі.

Чисельність осіб, яким виплачено одноразову грошову допомогу у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 через поштові відділення складає 2387 осіб, а через банківські установи - 2752 осіб. Кошти перераховані на банківські установи були зараховані на рахунки одержувачів в той же день, а доставка одноразової допомоги через поштові відділення буде здійснюватись згідно графіку роботи поштових відділень по 30 квітня 2020 року включно.

У разі виникнення питань у пенсіонерів Згурівського району, зокрема, щодо права на виплату 1000,00 гривень, просимо звертатися до Пенсійного фонду дистанційно: через вебпортал електроних послуг https://portal.pfu.gov.ua надсилати електронні звернення через інформаційну сторінку за посиланнями https://portal.pfu.gov.ua/81-elektronne-zvernennya/ або на електронну адресу gu@ko.pfu.gov.ua телефонувати на номер "гарячої" телефонної лінії Згурівського сервісного центру (04575)5-04-38
Залишаючись вдома - ви рятуєте життя нації!

*************************************************************************************************          ************************************************************************************************************
         
Сьогодні 20 лютого 2019 року відбулось покладання квітів з нагоди вшанування пам’яті героям Небесної сотні. Голова Згурівської районної ради Івченко О.М, Згурівської районної державної адміністрації Мозговий В.М. та всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам»ятного знаку Героям Майдану.
         Це пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

***********************************************************************************************************************************************************************
27 листопада 2018 року відбулося засідання позачергової тридцять сьомої сесії Згурівської районної ради, на якому було розглянуто низку важливих питань.
Зокрема,внесено зміни:
- до рішення районної ради від 21.12.2017 № 302-27-VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік»;
- доПрограми підтримки комунального друкованогозасобумасовоїінформації - газети «Панорама» на 2018 рік.
Затверджено:
-звіт  про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року;
- районну цільову Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018–2022 роки.
- Звіту про оцінку майна – частини приміщення котельні, загальною площею 50,0 кв.м. розміщеного за адресою: Київська обл., Згурівкий р-н, смт Згурівка, вул.Залізнична,7.
- Районну Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Згурівський центр первинної медико-санітарної допомоги»Згурівської районної ради Київської області на 2018 рік.
Надано дозвіл:
- Згурівській центральнійрайоннійлікарніна передачу в оренду нерухомого майна ТОВ «Альтернативне тепло Згурівка»;
- Комунальному підприємству «Згурівський комбінат комунальних підприємств» на передачу в оренду нерухомого майна.
Також підтриманоЗвернення депутатів Фастівської районної ради щодо недопущення закриття відділень ПАТ «Укрпошта» в районі.

*******************************************************************************************************************************************************************
25 жовтня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій та засідання позачергової тридцять шостої сесії Згурівської районної ради, на яких було розглянуто низку важливих питань.
Зокрема,внесено зміни:
- до рішення районної ради від 21.12.2017 № 302-27-VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік»;
- до районної цільової комплексної Програми профілактики та протидії злочинності у Згурівському районі на 2017 – 2020 роки «Безпечна Згурівщина»;
- до Програми забезпечення населення Згурівського району якісною питною водою на 2007-2020 роки»;
- доштатного розпису та Положення районного інклюзивно-ресурсного центру Згурівської районної ради Київської області;
Затверджено:
- Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Малоберезанської сільської ради Згурівського району Київської області;
- список присяжних Згурівського районного суду Київської області;
Надано дозвіл:
- Згурівській центральнійрайоннійлікарні на передачу в орендунерухомого майна (приміщення котельні);
- Комунальному підприємству «Згурівський комбінат комунальних підприємств» на продовження терміну дії договору оренди індивідуально визначеного майна укладеного з ФОП «Боб Л.С.».

***********************************************************************************************************************************************************************

Графік
виїзду прокурора Київської області для проведення особистого прийому громадян


Прокурор Київської області
Киричук Максим Юрійович
державний радник юстиції 3 класу
Бориспільська місцева прокуратура
24.09.2018
з 11:00-13:00


Особистий прийом громадян проводиться у приміщенні Бориспільської місцевої прокуратури Київської області за адресою: м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 21 за попереднім записом.

З собою мати звернення у письмовій формі.


********************************************************************************************************************          20 вересня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій та засідання тридцять п’ятої сесії Згурівської районної ради, на яких було розглянуто низку важливих питань, зокрема: заслухано звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року, а також внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік; заслухано інформацію про стан законності,заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури на території Згурівського району; про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку медицини у Згурівському районі; розглянуто питання про перетворення Згурівської центральної районної лікарні у Комунальне некомерційне підприємство «Згурівська центральна районна лікарня» Згурівської районної ради Київської області; про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Згурівщиною» Народного депутата України Южаніної Ніни Петрівни; про внесення змін до Програми підтримки та розвитку молоді Згурівського району на 2015-2020 роки «Молодь Згурівщини»; затверджено Технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення в межах Середівської сільської ради Згурівського району Київської області та інші організаційні питання.
             Більшістю голосів по всіх питаннях порядку денного прийнято позитивні рішення.

*****************************************************************************************************************

Сьогодні,16 серпня 2018 року, депутатський корпус Згурівської районної ради на чолі з головою ради Івченком О.М. відвідали Згурівську ЗОШ
I-III ступенів. Директор школи Кучинська Г.І. продемонструвала депутатам відремонтовані класи, коридори та інші приміщення навчального закладу, а також проінформувала про готовність закладу до нового навчального року.


****************************************************************************************************************
16.08.2018 року відбулася позачергова тридцять четверта сесія районної ради


На розгляд депутатів було винесено 15 питань, по 14 з яких було прийнято позитивні рішення:
1. Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури  Згурівського району на 2018-2020 роки.
2. Про надання дозволу КНП «Згурівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Згурівської районної ради Київської області на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво Згурівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та її електропостачання.
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 302-27-VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік».
4. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Згурівська центральна районна аптека № 157» на передачу в оренду комунального майна ФОП Шуляренку Олександру Володимировичу.
5. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Малоберезанської сільської ради Згурівського району Київської області.
6. Про  затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в межах Шевченківської сільської ради Згурівського району Київської області.
7. Про  затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в межах Шевченківської сільської ради Згурівського району Київської області.
8. Про надання дозволу комунальному підприємству «Згурівський комбінат комунальних підприємств» на продовження  терміну дії договорів оренди комунального майна, що знаходиться за адресою: смт Згурівка, вул. Центральна, 2.
9. Про внесення змін до Положення районного інклюзивно-ресурсного центру Згурівської районної ради Київської області та затвердження його в новій редакції.
1
0. Про призначення на посаду директора Комунальної установи «Згурівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Згурівської районної ради Київської області.
1
1. Про надання дозволу відділу освіти Згурівської райдержадміністрації на продовження терміну дії договору оренди комунального майна, що знаходиться за адресою: вул.Шкільна,2, с.В.Крупіль Згурівського району Київської області, укладеного з ТОВ «ТЕПЛО-ТЕХ».
13. Про надання дозволу відділу освіти Згурівської райдержадміністрації на продовження терміну дії договору оренди комунального майна, що знаходиться за адресою: вул.Шкільна,1, с.Л.Слобода Згурівського району Київської області, укладеного з ТОВ «ТЕПЛО-ТЕХ».
14. Про підтримку Звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку.
15. Про звернення Згурівської районної ради до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495 про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка.*********************************************************************************************************************

 Сьогодні, 21 червня, відбулось засідання чергової 32 сесії Згурівської районної, на якому було розглянуто 15 питань порядку денного та прийнято 9 рішень.
 Також на засіданні постійних комісій виступив голова Згурівської селищної ради - Ткачук Павло Іванович, який проінформував депутатів щодо генерального плану Згурівки та щодо переіменування вулиці Московської.
  На сесії були присутні: 20 депутатів Згурівської районної ради та Чубук Є.О. - депутат Київської обласної ради.*********************************************************************************

    19 червня відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, на якому були розглянуті бюджетні та земельні питання. Всі питання отримали позитивне рішення та будуть винесені на чергову 32 сесію Згурівської районної ради, яка відбудеться 21 червня об 11:00 годині в малому залі РДА.
        Також в цей день
депутати привітали Кошіля Станіслава Григоровича - депутата Згурівської районної ради з Днем народження!***********************************************************************************
19 червня - День фермера!
Згурівська районна рада вітає всіх фермерів району зі святом!
В усі часи напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.
Значний внесок в ефективний розвиток сільського господарства вносять фермерські господарства, які з року в рік вдосконалюють технології та нарощують виробництво.
Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку.
Нехай нива щедро колоситься, здоров'я міцніє, а трудові успіхи примножуються.
*****************************************************************************
17 червня - День медичного працівника!
Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і
відкрите серце.
Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та
надія на одужання, і це найголовніше.
Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, щастя та безхмарного неба. З професійним
святом вас!******************************************************************************

6 червня - День журналіста!

Вітаємо колектив редакції районної газети "Панорама" з Днем журналіста України!
Дорогою журналіст буває в самих різних місцях, відриваючи спеціально для нас свіжі, цікаві новини.
У цей святковий для вас день бажаємо невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, добрих і позитивних новин, сили духу, натхнення, гострого пера, міцного здоров’я, щастя, удачі та творчих успіхів!


*****************************************************************************************

  Бориспільською місцевою прокуратурою Київської області приділяється особлива увага представництву інтересів держави у сфері земельних відносин.
 Так, за активної позиції Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Київської області, протягом першого кварталу 2018 року реально виконано рішення судів, у тому числі минулих років, у справах за позовами прокурора, про визнання спадщини у виді земельних часток (паїв) відумерлою, що залишалася після смерті громадян, які за життя отримали Державні акти на право власності на земельні ділянки.
 Державі, в особі територіальних громад Шевченківської, Усівської, Великокрупільської та Середівської сільських рад Згурівського району Київської області реально повернуто 32 га землі на суму 3,035 млн. грн.
Таким чином, за активної позиції прокуратури відновлено права територіальних громад Згурівського району на повноцінне розпорядження землею сільськогосподарського призначення комунальної власності.

******************************************************************************************************


День Захисту Дітей України!

  1 червня у парку біля літнього майданчику та на стадіоні пройшла святково-розважальна програма до Дня Захисту Дітей України!
 Розпочалося свято з розважальної програми та привітань від голови Згурівської районної ради О.М.Івченка та голови Згурівської районної державної адміністрації В.М. Мозгового.
 В ході свята відбулося нагородження переможців конкурсів та святкова програма "З Україною в сердці!". Також в програмі: бампер-футбол, атракціон гірка-батут "Піратський корабель", батут із сіткою для малечі, майстер-клас з танцю (за підтримки Згурівської районної партійної органцізації "Аграрна партія України"), вистака "Славимо край, де родилися ми!", майстер-класи, арт-прооекти, квести, турніри, спортивні змагання та свято морозива (за підтримки селищного голови П. Ткачука).

*********************************************************************************************

       

Позачергова 31 сесія Згурівської районної ради VII скликання

 24 травня відбулась Позачергова 31 сесія Згурівської районної ради VII скликання, на якій було розглянуто 9 питань по всіх питаннях прийнято позитивне рішення.
Матеріали сесії******************************************************************************************************************************************************************

Засідання комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

  22 травня відбулось засідання комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку щодо розгляду питань, які будуть виноситись на позачергову 31 сесію Згурівської районної ради VII скликання.*********************************************************************************************************************

День вишиванки!

 У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 17 травня.
    
Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.
 
До всеукраїнського флеш-мобу «Одягни вишиванку» долучились також держслужбовці райдержадміністрації, районної ради, відділення Пенсійного фонду, відділу Держгеокадастру, працівники районного будинку культури.
    
Цього дня в навчальних закладах району проведено тематичні лінійки, уроки «Вишиванка у моєму житті».******************************************************************************************************

29 березня в Згурівці відзначали 145-ту річницю з дня народження  земляка - українського політичний і громадського діяча, адвоката, публіциста, першого ідеолога українського націоналізму, Миколи Міхновського.  Беззаперечно, М.Міхновський – визначна постать в історії України, яка сьогодні живе в серцях багатьох співвітчизників.
В рамках заходів у великому залі Згурівської райдержадміністрації відбувся патріотично-просвітницький захід за участю відомого кобзаря, дослідника старовини і радіоведучого Т.Компаніченка – лідера гурту «Хорея Козацька»; Т.Силенка, бандуриста, заслуженого артиста України, автора просвітницького проекту «Видатні українці», Р.Коваля, громадського діяча, письменника, краєзнавця, дослідника історії  Визвольної боротьби українського народу,  В.Самайди - автора та виконавця українських пісень, відомого барда, В.Мартишка – автора, композитора і виконавця, волонтера та народного хору «Джерело» Згурівського РБК.

15 березня 2018 року відбулось Спільне засідання постійних комісій та чергова 29 сесія Згурівської районної ради VII скликання.
Шановні жителі району!

Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

У новорічну та Різдвяну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож нехай чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!


   Згурівська районна рада приймає вітання З Новим роком від віддділу культури молоді та спорту райдержадміністрації.День Святого Миколая!!!

 День Св.Миколая для кожної дитини це свято з подарунками, вітаннями, усмішками.
В цей день з подарунками від Згурівської районної організації Аграрної партії України завітали до дитячих садків смт Згурівка: "Журавка" та "Веселка".
Вражень від спілкування з малечею море! Маленькі, привітні і, саме головне, щирі.
Дай Боже вам щастя і миру!

 Аграрна партія стала широкою платформою суспільного єднання, завданням якої є повне перезавантаження держави та її інституцій. Якщо українська влада не стане на шлях реалізації довготривалої стратегії розвитку країни – вона приречена на перманентну кризу.
 Про це заявили учасники XIII (чергового) З’їзду Аграрної партії, що відбувся 17 грудня у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві, де була присутня і делегація із Згурівки.
З’їзд став не просто партійним заходом, а широкою дискусією, під час якої шляхи порятунку держави від нинішньої масштабної кризи обговорили політики, відомі митці, лікарі, письменники, підприємці, священики, юристи, воїни АТО.
 Серед них - голова ГО «За демократію через право», член Венеційської комісії 2009-2013 років Марина Ставнійчук, священик Іван Баглей, майор, демобілізований заступник командира десантно-штурмового батальйону, учасник АТО Андрій Бойко, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, олімпійська чемпіонка Стелла Захарова, академік, Президент Національної академії медичних наук України Віталій Цимбалюк, народний артист Дмитро Яремчук.
 Підсумком дискусії стало ухвалення резолюції З’їзду, в якій автори заявили, що Українська державність вкотре постала перед загрозою знищення через свавілля чиновницького класу, олігархів та їхніх лобістів, що годуються з корупційних схем.
 Також З’їзд затвердив зміни до Статуту партії та її нову Програму, основою якої є нове розуміння місії Української держави, яка має давати стимули розвитку Людини, родини, громади і всього суспільства.ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ!


СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!


ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ СТОЇТЬ В РЯДУ ДАТ ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ЗДОБУТТЯМ УКРАЇНОЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ І РОЗБУДОВОЮ ВЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОСТІ ТА ДЕМОКРАТІЇ. ВІН ОБ’ЄДНАВ ЛЮДЕЙ АКТИВНОЇ ЖИТТЄВОЇ ПОЗИЦІЇ, ЛІДЕРІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, ОРГАНІЗАТОРІВ ВТІЛЕННЯ В ЖИТТЯ ЇХ ВОЛІ.

БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ, ДОБРА, ТВОРЧОЇ СИЛИ ТА НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ НА НИВІ ЗМІЦНЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ. НЕХАЙ ЦЕЙ СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ ДОДАСТЬ ВСІМ НАМ НАТХНЕННЯ І НАПОЛЕГЛИВОСТІ У СПРАВІ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, ВІДРОДЖЕННЮ СІЛ І
СЕЛИЩА НАШОГО РАЙОНУ, ЗМІЦНЕННЯ АВТОРИТЕТУ НАШОЇ ДЕРЖАВИ В ЄВРОПЕЙСЬКІЙ СПІЛЬНОТІ І У ВСЬОМУ ДЕМОКРАТИЧНОМУ СВІТІ!
Шановні військовослужбовці, захисники Української держави!

Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята  та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в  щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я  свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!


З повагою
Голова районної ради                                                              
                                                                                                  Олександр Івченко

5 грудня – Міжнародний день волонтера

Волонтери – це люди, які ставлять інтереси оточуючих вище своїх власних, адже не кожен зможе, відкинувши свої справи і потреби в сторону, прийти на допомогу тому, хто її найбільше потребує. Бути добровольцем може тільки по-справжньому добра і чуйна людина.
Весь вільний час вони присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Досить часто волонтери ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів чи інших надзвичайних ситуацій. Ці відважні і милосердні люди допомагають дитячим будинкам, будинків пристарілих, медичним закладам – всім, хто  потребує уваги і допомоги.
В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.
Сердечно вдячний вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.
Вітаю всіх членів волонтерських рухів зі святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

З повагою голова Згурівської районної ради, О.М. ІвченкоПовідомлення
про оприлюднення проекту рішення Згурівської районної ради «Про внесення змін до Положення про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища
Згурівського району»    Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  у виконавчому апараті районної ради проект рішення «Про внесення змін до Положення про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Згурівського району».
       Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Згурівської районної ради у розділі «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції прийматимуться виконавчим апаратом Згурівської районної ради впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення на електронну пошту zgurrada@ukr.net та поштову адресу: 07600, Київська область, смт Згурівка, вул.Українська,19.

ЗГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІСЬОМОГО СКЛИКАННЯ
          

РІШЕННЯ


Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів
регуляторних актів Згурівської районної ради на 2017 рік    Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Регламенту роботи Згурівської районної ради, враховуючи рішення районної ради від 13.12.2016 № 168-13-VII Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Згурівської районної ради на 2017 рік», рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку, Згурівська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Згурівської районної ради на 2017 рік, затвердженого рішенням районної ради від 13.12.2016 № 168-13-VII, доповнивши  його пунктом 3 згідно з додатком до цього рішення.

2. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити дане рішення у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку.Голова ради                                                                                                                                                                                         О.М.Івченко
смт Згурівка
23 листопада 2017 року
№ 289-25-VIІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Додаток
до рішення районної ради
від 23.11.2017 № 289-25-VIІ
ПЛАН
діяльності з підготовки проектів регуляторних актів
Згурівської районної ради на 2017 рікЗаступник голови ради                                                                                                                                                                                                         М.М.Бойко       24 листопада, голова Згурівської районної ради О. Івченко та заступник голови Згурівської райдераждміністрації Ю.Малафій привітали ровесника утворення Київської області, жителя с. Любомирівка Згурівського району З. Струка, якому виповнюється 85 років.

     Гості вручили ювіляру подяку, грошову винагороду, квіти та побажали йому міцного здоров'я та довгих років життя.

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!

Праця на сільськогосподарський ниві, самий древній спосіб прогодувати себе і весь народ, і сьогодні, незважаючи на те, що в багатьох сферах нашого життя процвітає наука, сільське господарство, як і раніше, вимагає міцних рук і прямування минулим традицій…
Ніхто не стане сперечатися, що без сільського господарства ми не проживемо! Хліб, молоко, м
ясо та інші тільки натуральні та свіжі продукти дарують нам працівники сільського господарства. За це низький вам уклін!
Від усього серця вітаю вас з професійним святом! Бажаю вам, які присвятили своє життя рідній землі, працювати так само наполегливо і самовіддано, не опускаючи рук, і щиро радіти плодам своєї праці, як радіємо ми їм. Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи минуть ваші угіддя, а врожай перевищує ваші найсміливіші задуми.
Спасибі вам за нелегку, потрібну всім нам працю!

З Днем сільського господарства!
ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ЗГУРІВЩИНИ
ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ


  9 листопада відбулись святкові урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
 З вітальними словами до присутніх звернулися начальник відділу культури, молоді та спорту Є.В. Волочнюк, голова Згурівської районної державної адміністрації В.М.Мозговий, голова районної ради О.М. Івченко. Очільники району щиро привітали працівників відділу культури райдержадміністрації, керівників будинків культури в районі, бібліотекарів, аматорів народного мистецтва, представників музичної школи та всіх причетних до свята та побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя.
  Голова Згурівської районної ради
О.М.Івченко відзначив та вручив фінансові нагороди кращим працівникам галузі культури.
 Приєднались до привітань і керівники сільськогосподарських підприємств, представники Згурівської районної партійної організації Аграрної партії України: А.М. Кийко (керівник ТОВ «Обрій»); С.Г. Очколяс ( керівник агрофірми «Скіпщина»); В.О. Бондаренко (керівник ФГ «Чайка-5»); Г.О. Гавриленко (керівник СТОВ «Аратта»), який від імені аграріїв виступив з вітальним словом та зазначив, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.
  Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.
ТУРІВСЬКА ШКОЛА ВІДСВЯТКУВАЛА 150-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!

  27.10.2017 року значимий як для історії, так і села та району ювілей – 150-річчя відзначила Турівська школа.
  Сільський Будинок культури ледь вміщав всіх бажаючих привітати ювілярку зі святом: на побачення з дитинством приїхали колишні випускники, педагоги, чия вчительська дорога починалася саме з цієї школи, а також численні гості, словом, всі, кому не байдуже сьогодення і завтра освітнього закладу з багатою історією.
  Зі 150-річчям навчального закладу громаду села, колишніх і сьогоднішніх учнів, колектив школи, а також всіх, хто цього дня завітав до Турівки, прийшли привітати голова Згурівської райдержадміністрації В.М.Мозговий, голова Згурівськрї районної ради та в.о. голови Згурівської районної партійної організації Аграрної партії України О.М. Івченко.
  Теплі слова вітань іменинникам адресували представники районної організації Аграрної партії: керівник СТОВ “Аратта” Г.О. Гавриленко та керівник ТОВ “Скіпщина” С.Г. Очколяс, якиї від аграріїв району передав на школу подарунок - ноутбук.
  
Ведучі заходу, вчителі школи, Світлана Цимбал та Світлана Кононенко, провели екскурсію в минуле школи, знайомлячи присутніх з історичними постатями, які народилися на Турівській землі. Імена Миколи Маркевича, Миколи Міхновського, Мусія Кононенка, Левка Колодуба, Василя Совачова відомі далеко за межами України.
  За довгих 150 років школа випустила в широкий життєвий шлях п”ятнадцять поколінь учнів, в її стінах працювало більше шести поколінь вчителів і в різні періоди очолювали близько 15 директорів.
  По закінченні урочистої частини всі гості перейшли на подвір’я навчального закладу, де було відкрито меморіальну дошку М.А.Маркевичу. Згідно рішення виконкому Турівської сільської ради Турівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів» носитиме ім”я славного земляка Миколи Андрійовича Маркевича.
(інформація районної газети "Панорама")    28 жовтня минає 73 роки від Дня визволення України від нацистів. В ході Другої світової війни саме на території нашої держави відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. На початку зими 1942 року були звільнені перші населені пункти України. Остаточне визволення українських земель почалося в ході Курської битви влітку 1943 року, а завершила визволення Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, і 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої держави.
  Відтак, сьогодні, напередодні цієї знаменної дати, в смт Згурівка відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави. Вшанувати героїчний подвиг українського народу прийшли голова адміністрації В.Мозговий, голова районної ради О.Івченко, заступники голови адміністрації, представники районної ради ветеранів, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації, організацій, установ, громадськість району.


Фізичне виховання дітей та розвиток спортивної галузі в районі не залишаться поза увагою керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    Надзвичайна ситуація, яка сталася вчора з приміщенням Згурівської дитячо-юнацької спортивної школи,  не залишила байдужими  і Міністерство молоді і спорту України.
   
   Сьогодні, 26 жовтня, з робочим візитом у район прибув перший заступник міністра молоді і спорту І.Гоцул.
   
   Спільно з керівництвом району оглянувши місце події, Ігор Євгенійович провів нараду з головою райдержадміністрації В.Мозговим, головою районної ради О.Івченком, заступником голови адміністрації Ю.Малафієм, в ході якої обговорили питання відбудови ДЮСШ. Представники міністерства і керівництво району визначилися з напрямком будівництва нового сучасного спортивного комплексу, футбольного міні-поля зі штучним покриттям, а також реконструкції стадіону. На відновлення передбачається залучити кошти бюджетів усіх рівнів.
   
  Учасники наради запевнили, що діти та молодь району і надалі будуть охоплені належним і якісним фізичним вихованням з перспективою покращення та осучаснення спортивних послуг.Пожежа у дитячій юнацькій спортивній школі    25 жовтня 2017 у Згурівці згоріло приміщення районної дитячої юнацької спортивної школи. На щастя дітей та працівників закладу на момент виникнення пожежі у школі не було. O 8:41 сталося руйнування даху, перекриття та частково стін другого поверху будівлі. О 9.55 пожежа площею 400 кв.м. локалізована.


   З цього приводу під керівництвом голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій В.Мозгового відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС в зв’язку з пожежею в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу стосовно встановлення причин виникнення пожежі та її наслідків. Участь засіданні взяли голова районної ради О.Івченко, перший заступник голови адміністрації Д. Василевський, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, начальник Згурівського РП ПАТ «Київобленерго» М.Ребченко, завідувач сектору ЦЗ РДА О.Синільник, т.в.о. начальника Згурівського ВП П.Хмельницького ВП ГУ НП України в Київській області А.Медуниця, провідний фахівець Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області Р.Литвинець, начальник відділу освіти РДА В.Бойко, начальник управління фінансів адміністрації Л.Єрмолюк, начальник Згурівської дільниці П.Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» С.Малинка.
   За насідками засідання, комісією дано ряд доручень, зокрема:  начальнику Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області Р.Хоменку, т.в.о. начальника Згурівського ВП П.Хмельницького ВП ГУ НП України в Київській області А.Медуниці забезпечити проведення робіт по встановленню причини та винуватців у виникненні пожежі. Начальнику відділу освіти РДА В.Бойку, директору ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» В.Шевченку, головному лікарю Згурівської ЦРЛ В.Моцюку, головному лікарю Згурівського центру ПМСД О.Зіборову, начальнику відділу культури, молоді і спорту РДА Є.Волочнюку, директору Згурівського районного територіального центру соціального обслуговування М.Скринику забезпечити:

- проведення додаткових інструктажів з працівниками підпорядкованих закладів щодо пожежної безпеки;
- навчання відповідальних працівників правилам пожежної безпеки та ЦЗ;
- проведення відпрацювань (навчань) персоналу у підпорядкованих закладах по пожежній безпеці та дій під час пожежі;
- розробити, в разі відсутності поновити, поетапний план дій персоналу при НС.

    Згурівському РС ГУ ДСНС України у Київській області до 15 листопада спільно із представниками Згурівського РП ПАТ «Київобленерго», Згурівської дільниці П.Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз», керівниками закладів освіти, культури, медичних закладів та закладів соціальної сфери  провести обстеження даних закладів на предмет пожежної безпеки та дій в разі виникнення пожежі по аварійному відключенню від електро-, газо- постачання та гасінню пожежі. Начальнику відділу освіти РДА В.Бойку, директору ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» В.Шевченку, головному лікарю Згурівської ЦРЛ В.Моцюку, головному лікарю Згурівського центру ПМСД О.Зіборову, директору Згурівського районного територіального центру соціального обслуговування М.Скринику забезпечити:
- бездоганне виконання приписів перевірок протипожежного та технічного станів підпорядкованих об´єктів та утримання їх відповідно до «Правил пожежної безпеки в Україні» затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, (в редакції 30.09.2016) та «Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України» затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016  № 974.

- укомплектування пожежних щитів необхідним обладнанням;
- придбання необхідної кількості та повірку первинних засобів пожежогасіння;
- проведення вогнезахисної обробки горючих конструктивних елементів горищних приміщень;
- замір опору ізоляції електромереж.

    Начальнику відділу освіти В.Бойку до 01 листопада створити комісію та визначити кількісний та якісний стан збереженого майна і способи демонтажу аварійної будівлі ФОКу.

- провести службове розслідування щодо режиму роботи ФОКу та прийняти відповідні рішення.                                                        
- забезпечити огорожу попереджувальною стрічкою та цілодобову охорону місця пожежі до повного демонтажу залишків будівлі ФОКу.  


Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України
та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою,
символізують зв’язок поколінь,
давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею
славного війська козацького та всього українського люду.
І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир,
добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.
Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися
любов’ю, щирістю і всепрощенням.
Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги
на успішні починання на користь Вітчизні.
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає
високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою, голова районної ради Івченко О.М.
Позачергова 24 сесія Згурівської районної ради VII скликання

  10 жовтня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій та позачергова 24 сесія Згурівської районної ради VII скликання, на яких розглядались такі питання порядку денного:
1. Про внесення змін до Програми забезпечення населення Згурівського району якісною питною водою на 2007-2020 роки.
Доповідач: Мозговий В.М. - голова Згурівської РДА.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №170-14-
VII "Про районний бюджет на 2017 рік".
Доповідач: Єрмолюк Л.М. - начальник управління фінансів РДА.
3. Про надання дозволу відділу освіти на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 29 га на території Згурівської селищної ради Згурівського району Київської області (бувшої в користуванні школи-інтернату) з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування для ведення підсобного сільського господарства.
Доповідач: Бойко М.М. - заступник голови районної ради.

  Депутатами було порушено питання, з яким вони вирішили звернутись до Згурівської селищної ради, щодо підвозу дітей до навчальних закладів, які проживають в селищі Згурівка на вулицях Незалежності, Озерна та Б.Хмельницького.


Інформація
про проведений конкурс на право оренди комунального майна           22 вересня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії Комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств»   про передачу в оренду комунального майна, розташованого за адресою смт Згурівка, вул.. Київська,12-а. В конкурсі брало участь три учасники ТОВ «УКРТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ», ТОВ «Поліське Теплове Обладнання» та ТОВ « НАУКОВЕ ВИБОЧНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОБУДМОНТАЖ».
           Переможцем конкурсу стало ТОВ «Поліське Теплове Обладнання», яке запропонувало найбільший розмір орендної плати за комунальне майно

____________________________________________________________________________________

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

    24 серпня в центрі селища з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України відбулись районні урочистості та святковий концерт.
    В цей день голова районної ради представник Згурівської партійної організації Аграрної партії України - Івченко О.М. привітав згурівчан зі святом та зі словами подяки звернувся до всіх, хто брав активну участь в акції "Відновимо рушник єднання", яка пройшла за ініціативи та підтримки партії.
     Святкування завершилось вечором відпочинку, спонсором якого стала Згурівська районна партійна організація Аграрна партія України. Згурівчан та гостей селища розважала запальна шоу-команда "
MD Musik"
   


РУШНИК ЄДНАННЯ ВІДНОВЛЕНО!


    21 серпня 2017 року голова Згурівської районної ради - Івченко Олександр Миколайович прийняв участь в межах акції "Відновимо рушник єднання", за ініціативи та фінансування Згурівської районної партійної організації Аграрної партії України.
    Акцію було присвячено до урочистостей з нагоди святкування Дня Прапору та 26-ї річниці Незалежності України з метою популяризації українських звичаїв та традицій, відродження духовності та зміцнення української національної самосвідомості, національно-патріотичне виховання, зміцнення контактів та культурних зв'язків, обмін знаннями, досвідом та розширення світоглядута укріплення ідеї єдності українського народу.

Ювілеї і ювіляри
15 років по життю із «Мрією»

  Народні пісні – це народна історія, жива, яскрава, сповнена барв, істини, історія, яка розкриває все життя українського народу. Неймовірне розмаїття пісенного багатства України. Але найбільше душа народу, звичайно, відображається саме в піснях, що прийшли до нас з минулого, не втративши на довгому шляху жодної квітки із свого вінка, жодної краплини сонця і жодного відтінку кольору у палітрі фольклорної музики.
  Саме в цьому жанрі працює народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт «Мрія» Жуківського Будинку культури, ювілейний концерт якого відбувся минулої суботи у затишному і охайному сільському парку. На гостину до ювілярів, окрім мешканців Жуківки,  прибуло чимало гостей і з сусідніх сіл, райцентру, колишні жителі села.
  Свою творчу діяльність ансамбль розпочав у 2002 році. Організатором і першим керівником неординарного, самобутнього, творчого колективу  була Ганна Іванівна Клюшніченко.  Біля витоків гурту «Мрія» були Ніна Микитівна Романенко, Віра Іванівна Шукатко, Ольга Миколаївна Кудрявець, Владимира Іванівна Козоріз, Марія Іванівна Симчук. Барвисту палітру вокальних творів, які виконував і виконує колектив, наповнюють пісні, що співали ще наші бабусі і прабабусі. Учасниці колективу передають ці перлини народного мистецтва від покоління до покоління, мають свого слухача і шанувальника.
  За 15 років свого творчого шляху народний фольклорно-етнографічний гурт набув слави не лише у нашому районі, а й на теренах столичної області, відзначений багатьма почесними нагородами.
  У 2003 році в смт  Баришівка на огляді весільних обрядів з «запрошенням на весілля» отримали диплом за 2 місце; 13 вересня 2008 року стали лауреатами 8 -го обласного фольклорно-етнографічного огляду-конкурсу ім. П.Чубинського в номінації «Сценічна інтермедія обрядового сюжету» і нагороджені Дипломом управління культури Київської облдержадміністрації.  Колектив став лауреатом і 9-го обласного огляду-конкурсу ім. П.Чубинського в номінації «За збереження та відтворення весільно-обрядового дійства». Нагороджений дипломом 10-го обласного огляду-конкурсу ім. П.Чубинського «Онуки полянські» в номінації «Автентичний гуртовий спів», отримали 2 місце; дипломом 11-го обласного фольклорно-етнографічного огляду-конкурсу ім. П.Чубинського «Онуки полянські», який проходив в м. Обухів 17 травня 2012 року,  отримали 2 місце;  в 2009 на 10-му фольклорно-етнографічному огляді-конкурсі ім. П.Чубинського «Онуки полянські», в номінації «Автентичний гуртовий спів» отримали 2 місце, нагороджені дипломом та іменним подарунком за весільний обряд «Ось і весіллю кінець, а нашим батькам вінець»;  5 травня 2009 року були запрошені в національний палац мистецтв «Україна» на творчий звіт майстрів мистецтв та художніх колективів «Живе коріння роду і народу»; 2 жовтня 2010 року колектив був учасником фестивалю в м. Бровари; мають диплом  і 11-го обласного фольклорно-етнографічного конкурсу ім. П.Чубинського «Онуки полянські», який проходив в м. Обухові 17 червня 2012 року, отримали 2 місце в номінації «Автеничний гуртовий спів»; 31 березня 2013 року на районному огляді - конкурсі театральних колективів та читців гумористів «Згурівські усмішки» отримали «Приз глядацьких симпатій».  
  Це незабутні сторінки зі ще короткої біографії творчого колективу.
  З часом він зазнавав невеликих змін у складі. Сьогодні у гурті співають Віра Петрівна Краснощок, Надія Миколаївна Свириденко, Галина Іванівна Кузькова, Валентина Павлівна Кислякова, Лариса Петрівна Осьмуха, Ольга Едуардівна Колісніченко, Галина Степанівна Кузбит, Віра Іванівна Винник, до них приєдналися два юнаки – Володимир Багатий та Геннадій Рекеда.  Учасниці і учасники цього колективу завжди співають, вкладаючи у виконання палке і чисте серце простих українських людей. Але, звичайно ж, цього святкового дня їх пісні лунали по-особливому зворушливо і урочисто. Майже всі народні твори, що звучать у виконанні цього колективу, є самобутніми, і деякі практично ніде більше не виконуються. Деякі написані самими учасниками гурту. Саме в цьому цінність і значимість творчості народних колективів – пошук і збереження українських народних пісень. І ювілейний концерт «Мрії» ще раз це довів.
  Атмосфера тепла і затишку панували протягом всього концерту. І глядачі, і учасники, завдяки пронизливій українській пісні, відчували свою єдність. А ще всі бачили, що цей коллектив,  ніби сім'я. Радість і щастя вони завжди ділять порівну.
  Ювілей – привід  не тільки озирнутись в минуле, підводячи підсумок, а й будувати плани на майбутнє. Колектив приймав цього святкового вечора щирі привітання, побажання здоров'я, довгих років життя і творчої наснаги. Ювілярів вітали голова Згурівської райдержадміністрації В.М.Мозговий, заступник голови районної ради М.М.Бойко, сільський голова О.В.Литвиненко, а також засновник гурту Г.І.Клюшніченко. Не лише слова привітань, а ще й подарунки приготувала для всіх учасників виконавчий директор ТОВ «Жуків агро» О.П.Бойко. Саме цього дня учасниця колективу В.П.Краснощок святкувала свій день народження. Тож, Олена Петрівна від всієї вдячної громади, глядачів, вручила іменинного торта Вірі Петрівні.
  Особливий подарунок – пісню та фото-картину з зображенням гурту підготував винуватцям свята педагогічний колектив Жуківського НВК. А потім обидва колективи разом виконали пісню, яку глядачі сприймали щирими оплесками.
  Те, що криниця народних талантів ніколи не зміліє, довели юні учасники святкового заходу. Напрочуд зворушливими були хореографічні композиції маленьких танцюристів.      Не шкодували долонь глядачі, аплодуючи і старшим дівчатам-красуням, які виконали ряд танцювальних номерів. Дзвінкоголосі Оля Домашенко та ....А Муха не лишили жодного глядача байдужим. Веселої нотки заходу додали гуморески у виконанні Лариси Осьмухи, гумористичні сценки учасниць гурту «Мрія» та молодих, талановитих артистів.
  Впродовж трьох годин не стихало дійство, промережене і сумними, і жартівливими піснями, танцями, сміхом та щирими побажаннями всіляких гараздів на адресу ювілярів. Під «завісу» заходу, Л.П.Осьмуха подякувала всім глядачам, учасникам, а особливо спонсорам за допомогу в організації такого прекрасного дійства.
  Свято закінчилось. Але це таки не крапка. Скоріше три крапки. Продовження має тривати. Бо українська народна пісня не тільки єднає нас в націю, вона має жити вічно. Її треба оберігати і підтримувати, прилучати до народного скарбу підростаюче покоління.
Тож, побажаймо народному аматорському фольклорно-етнографічному гурту «Мрія» ще раз - здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях, щоб ніколи не обміліло джерело таланту і натхнення. Нехай їх незламний оптимізм і творча будівнича енергія завжди будуть прикладом служіння українській пісні, примножують її славу, наповнюють її криницю процвітанням!
Олена Задерецька.

_____________________________________________________________________________________________________________

Карта «Вишивана моя Україна» завітала до Згурівки

    Завершилася Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», започаткована до 25-ї річниці незалежності України, яка розпочалась в першій декаді серпня 2016 року. Її ідея полягала в тому, що казначеї територіальних органів ДКСУ своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини, притаманними для кожного регіону орнаментами.
    Символічно, що перші орнаменти на полотні були нанесені працівниками Донецької та Луганської областей. Голова Казначейства Тетяна Слюз особисто передавала полотно з вишитим контуром карти, аби казначеї східних теренів України змогли долучитись до цієї патріотичної акції.
    Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали її і чоловіки.
    І ось, нарешті, карта-вишиванка повернулась у столицю. Далі казначейський рукотворний оберіг побуває в усіх територіальних органах ДКСУ, після чого займе почесне місце в центральному апараті Казначейства, як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.
    26 липня 2017 року Згурівщина взяла в свої обійми витвір народної творчості - витвір рук казначеїв України - карту «Вишивана моя Україна».
    Під час перебування карти “Вишивана моя Україна” працівники Управління Державної казначейської служби України у Згурівському районі Київської області організували її презентацію в приміщенні Згурівської районної державної адміністрації, куди запросили колективи підприємств, установ, організацій району та всіх бажаючих.
   Всі присутні мали можливість помилуватись цим рукотворним оберегом та почути розповідь начальника Управління Державної казначейської служби України у Згурівському районі Київської області Желіби Тетяни Леонідівни про те, як проходила Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», започаткована до 25-ї річниці незалежності України._____________________________________________________________________________________________________________________

«ПрАТ «Київобленерго» інформує про проведення відкритого обговорення
проекту інвестиційної програми на 2018 рік з 20 липня 2017 року


      Пропозиції і зауваження до проекту інвестиційної програми приймаються від органів місцевого самоврядування, громадськості, підприємств, організацій тощо  з 20 липня 2017 року до 21 серпня 2017 року включно.

         Пропозиції і зауваження у письмовому та/або електронному  вигляді слід надсилати на адресу:
04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 1А; e-mail: KANC@koe.com.ua.
        Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що будуть надані після 21 серпня 2017 року розглядатися не будуть».

Пояснювальна записка зо заходів інвестиційної програми на 2018 рік у разі переходу на стимулююче тарифоутворення


Проект заходів інвестиційної програми на 2018 рік

З проектом інвестиційної програми ПрАТ "Київобленерго" на 2018 рік можна ознайомитися на офіційному  веб-сайті за посиланням:
http://www.koe.vsei.ua/koe/index.php?page=234


_____________________________________________________________________________________________________________________

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky