Особистий прийом громадян - Згурівська районна рада - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Особистий прийом громадян

Графік особистого прийому громадян керівництвом Згурівської районної ради керівництвом Згурівської районної ради

№ п/п

Дні тижня

Прізвище ініціали керівника, який веде прийом

Посада керівника, який веде прийом

Години прийому

1

Середа

Івченко Олександр Миколайович

Голова районної ради

9:00-12:00

2

Вівторок

Бойко Микола Миколайович

Заступник голови районної ради

9:00-12:00

Герої Радянського Союзу, Герої України, Герої Соціальної праці, інваліди Великої Вітчизняної Війни, жінки, яким присвоєне почесне звання України «Мати – героїня» та інші громадяни, які мають заслуги перед Батьківщиною приймаються позачергово


Графік особистого прийому громадян керівництвом Київської обласної ради

№ п/п

Дні тижня

Прізвище ініціали керівника, який веде прийом

Посада керівника, який веде прийом

Години прийому

1

Перша, третя середа місяця

Старикова Ганна Віталіївна

Голова обласної ради

10:00-13:00

2

Майбоженко Володимир Володимирович

Перший заступник голови обласної ради

10:00-13:00

3

Друга, четверта середа місяця

Стариченко Микола Анатолієвич

Заступник голови обласної ради

10:00-13:00

Герої Радянського Союзу, Герої України, Герої Соціальної праці, інваліди Великої Вітчизняної Війни, жінки, яким присвоєне почесне звання України «Мати – героїня» та інші громадяни, які мають заслуги перед Батьківщиною приймаються позачергово

Г Р А Ф І К
прийому громадян депутатами Згурівської районної ради

№ п/п

Назва населеного пункту

ПІБ
депутата

Місце прийому

Дата прийому

Час прийому

1

Аркадіївка

Жлобина Л.І.

Приміщення
сільської ради

Четверта середа місяця

З 14:00
до 16:00

Бойко М.М.

Друга середа місяця

З 09:00
до 11:00

2

Безуглівка

Бондаренко В.О.

Приміщення
сільської ради

Другий вівторок місяця

З 10-00 до 12-00

3

Великий Крупіль

Бойко М.М.

Приміщення
сільської ради

Четверта середа місяця

З 10-00 до 12-00

4

Войково

Вовк Т.В.

Приміщення
сільської ради

Перший вівторок місяця

З 09-00
до 12-00

5

Жовтневе

Кошіль С.Г.

Приміщення
сільської ради

Четверта середа місяця

З 9-00
до 12-00

6

Жуківка

Клюшниченко В.В.

Приміщення
сільської ради

Перша середа місяця

З 9-00
до 12-00

Ващенко В.Ю.

Третя середа місяця

З 9-00
до 12-00

7

Щасливе

Бенюх Л.П.

Приміщення
сільської ради

Перша середа місяця

З 10-00 до 12-00

Червоний відділок

Мартишко С.І.

Приміщення контори адмінбудинку

Друга середа місяця

З 9-00
до 12-00

Згурівка

Івченко О.М.

Приміщення селищної ради
(ІІ поверх)

Другий четвер місяця

З 10-00
до 12-00

Мозговий В.М.

Приміщення РДА, кабінет голови РДА

Друга середа місяця

З 9-00
до 12-00

Золотоверхий С.В.

Приміщення РДА,
малий зал
(ІІІ поверх)

Третя середа місяця

З 9-00
до 12-00

Кузьмич С.С.

Перша середа місяця

З 14-00
до 17-00

Колесник Л.В.

Третя середа місяця

З 14-00
до 17-00

8

Красне

Твердохліб С.М.

Приміщення
сільської ради

Друга  середа місяця

З 10-00
до 12-00

9

Лизогубова Слобода

Єфіменко В.Е.

Приміщення
сільської ради

Четверта середа місяця

З 10-00
до 12-00

10

Любомирівка

Карпенко Н.С.

Приміщення
сільської ради

Перша середа місяця

З 9-00
до 12-00

11

Мала Березанка

Клюшниченко В.В.

Приміщення
сільської ради

Перша середа місяця

З 9-00
до 12-00

12

Мала Супоївка

Винник О.І.

Приміщення
сільської ради

Перший понеділок місяця

З 9-00
до 12-00

13

Нова Олександрівка

Рудь К.І.

Новоолександрівський
навчально-виховний комплекс, ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок

Другий понеділок місяця

З 10-00
до 12-00

14

Нова Оржиця

Купрій В.В.

Приміщення
сільської ради

Четверта середа місяця

З 10-00
до 12-00

15

Пасківщина

Радкевич Г.М.

Приміщення
сільської ради

Четверта середа місяця

З 9-00
до 12-00

Мартиненко С.М.

Перша середа місяця

З 9-00
до 12-00

16

Середівка

Волковський Г.І.

Приміщення
сільської ради

Друга та четверта середа місяця

З 9-00
до 12-00

17

Стара Оржиця

Кошіль С.Г.

Приміщення
сільської ради

Друга середа місяця

З 9-00
до 1
1-00

18

Турівка

Зубкова О.М.

Приміщення сільської ради (актовий зал)

Четверта середа місяця

З 9-00
до 12-00

19

Усівка

Хилько П.М.

Приміщення сільської ради

Четверта середа місяця

З 10-00
до 12-00

20

Черевки

Пітайчук Т.П.

Приміщення сільської ради

Третя середа місяця

З 10-00
до 13-00

21

Шевченкове

Мартишко С.І.

Приміщення сільської ради

Перша середа місяця

З 9-00
до 12-00

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky